درباره می سرویس

می سرویس در سال ۱۳۹۲ توسط تعدای جوان مستقل با هدف واردات انواع محصولات باکیفیت جهت بهبود کیفیت زندگی هموطنانمان بنا نهاده شد.

سپس این مجموعه فعالیت خود را با پخش سراسری موبایل و تبلت آغاز نمود و از سال ۱۳۹۴ به عنوان یکی از اولین واردکنندگان محصولات شیائومی با بالاترین تنوع فعالیت خود را ادامه داد.

این مجموعه در راستای ارتقای سطح رضایت مشتریان خود از سال ۱۳۹۹ با گرداوری گروهی از متخصصین سخت افزار و نرم افزار اقدام به ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای محصولات شیائومی با نام تجاری «می سرویس» نمود.

اینک مجموعه نمایندگی های خدمات پس از فروش می سرویس در‌ میهن عزیزمان دارای ۱۴ دفتر میباشد که همگی تحت نظارت مستقیم کارشناسان ارشد ما نسبت به رفع عیوب خریداران خدمت رسانی میکنند.

اصلی ترین هدف‌ « می سرویس » ارائه خدمات واقعی و تعریفی متفاوت از واژه «گارانتی» برای ا‌ولین بار در ایران است.

تعمیرات ارائه شده توسط می سرویس همگی توسط متخصصین و با استفاده از قطعات اصلی انجام شده و در راستای اطمینان حاصل نمودن مشتریان پس از تحویل دستگاه ؛ مجدداً خدمات انجام شده دارای گارانتی 3 ماهه خواهند بود.

امید که با استعانت از درگاه الهی و لطف شما هم میهنان در کنار یکدیگر بتوانیم بهترین خدمت رسانی را به شما خوبان ارائه دهیم.

تمام تکنسین های می سرویس زیر نظر کمپانی شیائومی آموزش دیده اند و در تلاش برای ارائه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان هستند.

به مشتریان راضی ما بپیوندید

شما می توانید به ساعت های ما و کیفیت و حرفه ای بودن محصولات ما اعتماد کنید.